Hakkımızda

Marka Hikayemiz

Yenilikçi, yaratıcı, özgün ve kaliteli tarzımız en temelden geliyor. Marka ismimiz “Touch” dokunmak, “Mir” mirror yani İngilizce ayna kelimesinin kısaltmasıdır. Bu iki kavramı bir araya getirerek, hizmet sektörümüzü anlatan yaratıcı “Touchmir” marka ismimizle sizlere kaliteli hizmet sunuyoruz.

Teknoloji ve Tasarımın Buluşma Noktası

TOUCHMIR olarak, Türkiye’nin yenilikçi ve öncü ayna üreticisi olmanın gururunu yaşıyoruz. Türkiye’de ilk kez elektronik ve dokunmatik aynaları üretme başarısına imza atmış bir marka olarak, LED ışıklandırmalı aynalarımızla hem ev hem de iş yerleri için yenilikçi ve estetik çözümler sunuyoruz.

Yenilikçi Ürünler, Sınırsız Tasarım

Biz TOUCHMIR olarak, sadece ürün üretmekle kalmıyor, ayna teknolojisinde sınırları zorluyoruz. Yeni nesil LED ışıklandırmalı aynalarımız, modern ve şık tasarımları ile yaşam alanlarınıza değer katıyor. Her bir ürünümüz, kalite ve estetiğin mükemmel uyumunu yansıtıyor.

Türkiye’den Dünyaya

Üretim sürecimizin her aşamasını Türkiye’de gerçekleştiriyor ve bu ürünleri dünya çapında pazarlıyoruz. LED ışıklı dokunmatik aynalarımız, uluslararası standartlarda kalite ve inovasyonu temsil ediyor. TOUCHMIR markası altında, yerel üretimin gücünü ve dünya standartlarındaki yenilikçiliği harmanlıyoruz.

Müşteri Odaklılık ve Kalite

Her bir TOUCHMIR ürünü, müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini önceliklendirerek tasarlanmıştır. Kalite, tasarım ve kullanıcı deneyimine verdiğimiz önem, sektördeki lider pozisyonumuzu pekiştiriyor. Müşteri memnuniyeti, her zaman en büyük motivasyon kaynağımız ve ilerlememizin temel taşıdır.

Geleceğe Yatırım

TOUCHMIR olarak, sürekli yenilik ve gelişim yolculuğundayız. Teknoloji ve tasarım alan- larındaki son trendleri takip ediyor, ürünlerimizi bu yeniliklerle donatıyoruz. Geleceğin teknolojisini bugüne taşıyarak, yaşam alanlarınızı daha işlevsel ve estetik hale getiriyoruz

Çevrimiçiyiz
Scan the code
Shopping cart close