LED Ayna

LED aynalar, iç mekanlara modernlik ve şıklık katar. Led ışıklar aynaların etrafına yerleştirilir bu sayede hem daha net ve parlak görüntü elde edilir hem de ortam daha fazla aydınlatılır. Bu sayede daha iyi bir görünürlük sağlanmış olur.

LED Aynaların Temel Özellikleri

Led aynalar özellikle banyo ve yatak odalarında daha estetik bir görüntü sunar.

Led aynaların arkasına led ışıklar yerleştirildiğinden kaliteli bir aydınlanma sağlar. Buna rağmen led ışıklar enerji verimliliği ve enerji tasarrufu sağlarlar bu sayede de uzun ömürlü olurlar. Led aynaların popülerliliği son zamanlarda bir hayli artmıştır. Çünkü led aynalar hem estetik hem de pratik açıdan bir çok avantaj sunarlar. Bu avantajlardan bazıları şunlardır:

 • Özellikle makyaj yaparken yüzü net olarak aydınlatırlar.
 • Led ışıklar doğal ışık kaynaklarına benzetildiği için yüzdeki ayrıntılar daha net ve kolay fark edilir.
 • Led aynaların ışıklarını ayarlanabilir olduğundan kullanıcının isteğine göre ışık şiddeti ayarlanabilir.

LED Aynaların Aydınlatma Özellikleri

Led aynalar,  led ışıkların aynaya özel tasarım olarak eklenmiş halidir. Led aynaların son zamanlarda çok popüler olmasının bir nedeni de enerji verimliliği ve uzun ömürlü olmalarıydı. Bu aynalar genellikle 3 farklı renk seçeneği sunmaktadır. Bunlar soğuk beyaz rengi,doğal beyaz rengi ve sıcak beyaz rengidir. Bu özellikler tüm led aynalara eklenir kullanıcı tercihine göre ayarlanabilmektedir. Bu aynalarda parlaklık da kullanıcıya göre ayarlanabilir. Aynaların üstünde dokunmatik düğmeler ve dokunmatik sensörler bulunur.

Ayrıca led aynalarda entegre bir ayna ısıtma sistemi de bulunur. Bu sayede de led aynalar buğulanmaz. Buğulanma olmadığı için de net bir görüntü oluşturur. Özetle led aynalar makyaj yapma ve yüz temizliği gibi günlük aktiviteleri daha kolay hale getirir. Ayarlanabilir ışık özellikleri ile de kullanıcılara pratiklik sunar. Modern bir banyo ve yatak odaları için led aynalar en ideal seçenektir.

LED Aynaların Kullanım Alanları

 • Ledli aynalar bir çok farklı alanda kullanılmaktadır. Özellikle makyaj yaparken daha iyi bir görünürlük sağlardı. Ve bu sayede de detaylar daha net görülebildiği için istenilen sonuç kolay elde edilirdi.
 • Led aynalar ayrıca otellerin ve restoranların banyolarında da sıklıkla kullanılmaktadır. Led ışıklar müşterilere modern ve şık görünümü yanı sıra ayarlanabilir ışıklarıyla kullanım kolaylığı sağlar.
 • Bunların yanı sıra led aynalar ev dekorasyonunda duvar aynası ve makyaj masası aynası olarak da kullanılmakta olup evlere modernlik ve hava katar.
 • Led aynaların kullanıldığı bir diğer yer de fitness ve spor salonlarıdır. Buralarda kullanılan aynalarda da  sporcuların hareketlerini daha  iyi takip etmeleri sağlanır.
 • Mağaza vitrinleri ve kozmetik satış noktaları gibi yerler de led aynaların kullanıldığı diğer yerlerdendir. Parlak ve etkileyici bir ışıklandırma ile ürünler daha göz alıcı hale gelir ve müşterilerin daha fazla dikkatini çeker.
 • Led aynalar çok yönlü ve pratik olduğundan yukarıda saydığımız ve sayamadığımız bir çok alanda kullanılmaktadır. Daha iyi bir görünürlük ve modern bir tasarım istiyorsanız led aynaları kullanmalısınız.

LED Teknolojisi Enerji Tasarrufu Sağlar

 • Led yani ışık yayan diyo teknolojisi ile enerji tasarrufu sağlanır. Sıradan kullanılan aydınlatma sistemlerine oranla led ışıklar daha az enerji tüketirler ve bu sayede daha çok tercih edilirler. Daha az enerji tüketmelerinin sebebi ledlerin akkor veya florasan lambalar gibi ısı enerjisi üretmemeleri ve ışığa dönüşen enerjinin neredeyse tamamını kullanmalarıdır.
 • Bir led ampülünün ömrü sıradan ampulere göre daha uzundur. Bu sayede sık sık ampül değiştirmek zorunda kalınmaz. Bunu yanı sıra led ampüller geleneksel ampüllere göre daha hızlı açılıp kapanır. Florasanlar gibi yavaş t-yavaş açılıp kapanmadığı için enerji tasarrufu sağlar.
 • Ledler enerji tasarrufunu sadece iç mekanlarda değil dış mekanlarda da sağlar. Özellikle sokak aydınlatmalarında led ışıkları kullanmak enerji tasarrufu sağladığı gibi iyi bir aydınlatma da sağlar.

Bize Ulaşın

LED Ayna Çeşitleri

Çevrimiçiyiz
Scan the code
Shopping cart close