LED Işıklı Aynalarda Modeller Nelerdir?

LEDli aynalar kategorilere ayrılırken bir kaç farklı şekilde sınıflandırılır. Şekillerine göre, kullanım alanlarına göre, aydınlatma türlerine göre ve elektronik özelliklerine göre sınıflandırmak mümkündür.

LEDli aynalar kategorilere ayrılırken bir kaç farklı şekilde sınıflandırılır. Şekillerine göre, kullanım alanlarına göre, aydınlatma türlerine göre ve elektronik özelliklerine göre sınıflandırmak mümkündür.

Şekillerine göre aynaları sınıflandırmak istersek:

 • LED ışıklı dikdörtgen aynalar
 • LED ışıklı elips aynalar
 • LED ışıklı boy aynalar
 • LED ışıklı asimetrik aynalar
 • LED ışıklı yuvarlak aynalar

olarak ledli ayna modelleri listesi hazırlayabiliriz. LEDli ayna modellerini birlikte yakından inceleyelim.

 1. Led Işıklı Dikdörtgen Aynalar
LED ışıklı dikdörtgen aynalar genelde banyo alt dolaplarının ebatlarıyla eşit olacak şekilde tercih edilir. Türkiye geneli kullanıcıların birinci tercihleri arasında dikdörtgen aynalar yer alır. Klasik ama kullanışlıdır. LEDli dikdörtgen aynaların köşeleri ayrı bir işçilik katılarak üretim sırasında oval köşeli olarak da üretilebilir.
 • 2 -Led Işıklı Elips Aynalar
 • LEDli elips aynalar modern görünümleriyle bir çok projede tercih edilir, özellikle uzun boylu kişiler banyo aynalarında elips modelleri daha kullanışlı bulmaktadır çünkü elips aynaların boyu diğer model aynalara göre yüksektir.
  • 3- Led Işıklı Boy Aynalar
  LEDli boy aynaları özellikle monoblok lavabolar ile birlikte kombin yapılır ve banyolarda kullanılabilir. Sadece banyo aynası olarak değil koridorlarda ve yatak odaklarında da kullanım alanı vardır.
  • 4- Led Işıklı Yuvarlak Aynalar
  LEDli yuvarlak aynalar oval yapısıyla tüm banyo dolaplarıyla uyum sağlar. Yuvarlak aynalarda çap ölçüsü büyüdükçe görsel etkisi artar ve daha şık gözükür.
  • 5- Led Işıklı Asimetrik Aynalar
  LEDli asimetrik aynalar, şekilsiz yapılarıyla üretimi en zorlu aynalardan bir tanesidir fakat aynı zamanda asimetrik aynalar Touchmir LED ışıklı ayna ailesinde en çok tercih edilen modeller arasında yer alır. Mimari projelerde teknik çizime istinaden farklı modeller de üretilebilir.
  Şekillerinden bağımsız olarak tüm elektronik aynaların ışık rengi, boyutları, kumlama kalınlıkları, teknolojik özellikleri, ayna kalınlıkları, ayna kasa malzemeleri değiştirilebilir. LED ışıklı aynalar hakkında daha fazla bilgi almak için Touchmir kataloğunu indirebilir ve tüm LEDli ayna modellerimize buradan göz atabilirsiniz. Touchmir olarak Türkiye’nin lider LED ışıklı elektronik ayna üreticisiyiz. Işıklı aynalar konusunda uzman ekibimizden detaylı bilgi almak isterseniz bize 0532 739 63 83 numaralı telefondan veya info@touchmir.com adresinden ulaşabilirsiniz.

  Bize Ulaşın

  LED Ayna Çeşitleri

  Çevrimiçiyiz
  Scan the code
  Shopping cart close